Kõik uudised

Algas Eesti-Läti koostööprojekt “Development of accessible tourism routes”

Lõuna-Eesti Turismiklaster on partner Eesti-Läti koostööprojektis “Development of accessible tourism routes” ehk “Turismimarsruutide ligipääsetavuse arendamine”

Mullu stardi saanud koostööprojekti esimesi vilju saab näha juba käesoleval aastal, kui valmivad esimesed täiendatud ligipääsetavusega objektid.

Projekti raames arendatakse ja täiendatakse erinevate loovate ja taktiisete lahendustega kultuuriobjekte ja kauneid paiku looduses nii Eestis kui Lätis. Interregi piiriülese koostöö arendamise programmi raames luuakse nii uute täiendatud objektide, kui ka olemasolevate ligipääsetavate ja osaliselt ligipääsetavate objektide hindamisel objektide baas. Need kantakse www.looduseleligi.ee veebilehele, kust leiab projekti lõpuks 30 erinevat 1-3 päevast turismiteekonda Eestis ja Lätis, mis on sobilikud reisimiseks nii puuetega inimestele, eakatele kui ka väikelastega peredele.

Lõuna-Eesti Turismiklaster keskendub projektiperioodil projekti turundamisele ning projekti juhib klastri poolelt Janelle Uibokand.

 

Janelle Uibokand

janelle.uibokand@visitsouthestonia.com

+372 553 4445