Kõik uudised

Lõuna-Eesti Turismiklastri uueks juhiks valiti Kanni Kallastu

Lõuna-Eesti Turismiklaster tervitab uut eestvedajat – Kanni Kallastut, kelle mitmekülgne haridus ja laialdane turismivaldkonna kogemus teevad temast suurepärase juhi kogu Lõuna-Eesti turismisektorile. Kanni, kes on seni olnud Põlvamaa Arenduskeskuse rohemajanduse suunajuht, jätkab nüüd uues ametis, tuues endaga kaasa värsked mõtted Lõuna-Eesti turismi edendamiseks.

Uued ideed ja sihid

Kanni ise nimetab end kiirete ideede generaatoriks, sihikindlaks ning julgeks kastist välja mõtlejaks. Need iseloomuomadused lubavad oodata põnevaid uuendusi ja positiivseid muutusi Lõuna-Eesti turismiklastri tegevustes.

Eesmärgiks Lõuna-Eesti turismisihtkoha atraktiivsuse suurendamine

Kanni sõnul on peamine väljakutse tutvuda põhjalikult maakondade turismivaldkonnaga, avastada nende rõõme, arenguvõimalusi ja kitsaskohti. Ta usub, et ühiste tegemiste ja pingutuste kaudu on võimalik teha Lõuna-Eestist veelgi atraktiivsem turismisihtkoht.

Lemmikkoht Lõuna-Eestis: Mehikoorma Põlvamaal

Kanni Kallastu nimetab oma lemmikpaigaks Lõuna-Eestis Mehikoormat Põlvamaal. Mehikoorma, kui Põlvamaa Käsmu, pakub erilisi elamusi ja võimalust näha midagi tõeliselt erakordset. Tema sõnul on see paik, kus kõik on lihtne ja päris ning järvelainedki loksuvad justkui teisiti.

Loodame, et Kanni juhtimisel saab Lõuna-Eesti Turismiklaster uut hoogu ja ees ootavad põnevad arengud, mis muudavad piirkonna veelgi ahvatlevamaks turismisihtkohaks.